61«Ақмешіт» гуманитарлық-техникалық институты және Қызылорда көпсалалы гуманитарлық-техникалық колледжінің 1-курс білім алушыларының арасында дәстүрлі «Үздік топ - 2016» өнер байқауы өткізілді.

Байқау шарты бойынша білім алушылар патриоттық әндер орындау, көрерменді ерекше өнерімен таң қалдыру, би өнері, жайдарманшылар ойыны және жүргізушілер сайысына түсіп, байқау жоғары деңгейде өтті.

Өнер байқауына әділқазы мүшелігіне М.Ералиева атындағы мәдениет үйінен Ғ.Қалдыбай, Қорқыт Ата атындағы ҚМУ-нің «Хореография» кафедрасынан Ж.Юлдашева және «Жастар ресурстық орталығы» мекемесінен А.Аукеновтер шақырылып, нәтижесінде институт студенттері «Үздік топ - 2016» номинациясындағы бас жүлдені ұтып алса, 1-орынды ОП-16оР, 2-орынды ОПЖ-16оР, 3-орынды Эс-16оР оқу топтары иеленді.