Қызылорда көпсалалы гуманитарлық-техникалық колледжінде         2017 жылдың 17 қаңтар күні «Білім беру инновациялары: ізденіс және шешімдер» тақырыбында техникалық және кәсіптік білім берудегі инновациялар туралы ой қозғап, кездесетін қиындықтарға тоқталып, оны шешудегі ізденістер мен жетістіктерге сараптама жасау мақсатында колледжішілік оқытушылар арасында ғылыми-практикалық конференция өткізілді.

Нәтижесінде, «Гуманитарлық-экономикалық пәндер» бірлестігінің оқытушысы     Бекенова А.Е. «Оқушыларға патриоттық тәрбие берудің тиімді жолдары» тақырыбындағы баяндамасы үшін «Өзекті баяндама» номинациясымен, «Гуманитарлық-экономикалық пәндер» бірлестігінің оқытушысы     Д.Қ.Мұрат «Студент тұлғасын қалыптастырудың психологиялық жолдары» тақырыбындағы баяндамасы үшін«Жас ізденуші» номинациясымен, «Жалпы білімдік пәндер» бірлестігінің оқытушысы        С.Д.Оспанова «Интербелсенді әдістерді қолдану арқылы сабақтың сапасын арттыру» тақырыбындағы баяндамасы үшін«Жаңашыл оқытушы» номинациясымен марапатталды.

«Гуманитарлық-экономикалық пәндер» бірлестігінің оқытушысы П.А.Тұрмағамбетова «География пәнін оқытудың ерекшеліктері мен қолданылатын әдіс-тәсілдер» тақырыбындағыбаяндамасы үшін жүлделі      І орынмен,  «Жалпы білімдік пәндер» бірлестігінің оқытушысы Е.С.Кенжеев «Физика пәнінен электронды оқулық даярлаудың тиімділігі» тақырыбындағыбаяндамасы үшін жүлделі ІІ орынмен және «Оқушылардың химия пәнінен үлгермеушілік себептері және оны жақсарту жолдары» тақырыбындағы баяндамасы үшінМ.Жақсылық ІІІ орынмен марапатталды.