Қызылорда көпсалалы гуманитарлық-техникалық колледжі ұжымы дәстүрлі түрде 8 наурыз -  Халықаралық әйелдер мерекесін бұл жылы да ерекше атап өтті.

Колледж директоры, және ұжымдағы ер азаматтар қауымы әйел қызметкерлер мен оқытушыларды арнайы құттықтап, әйел рөлі мен Тәуелсіз Қазақстан қоғамындағы әйелдердің орнын атап өтіп, гүл шоқтары мен сыйлықтарын тапсырды. Сонымен қатар, қоғамдық жұмысқа белсене қатысып, білім беру саласында еткен еңбегі үшін   бірнеше оқытушылар қала әкімінің, облыстық «Нұр  Отан» партиясының, Білім және ғылым қызметкерлері кәсіподағы облыстық комитетінің, директордың алғысхаттарымен марапатталып,  белсенді студент жастарға  мерекеге орай ақшалай сыйақы берілді.

Марапаттау рәсімі мерекелік концерттік бағдарламамен жалғасты. Өнерпаз студент жастарымыз ән салып, би билеп, лирикалық поэзия жанры бойынша театрландырылған қойылым көрсетті.