Қазақстан Республикасының алғашқы Президент күнін атап өту – Н.Ә.Назарбаевтың мемлекет алдындағы дүр жетістіктерін таныту болып табылады. Осы орайда «Жастар ресурстық орталығы» КММ-мен бірігіп, Қызылорда көпсалалы гуманитарлық-техникалық колледжі жастары «Тәуелсіз елдің тірегі - Елбасы» тақырыбында Қызылорда облысының құрметті азаматшасы, еліміздің үздік педагогы, Ы. Алтынсарин төс белгісінің иегері, облысымыздың ұстаздар қауымының бас педагогы Әлима Жақыпқызымен кездесу ұйымдастырды.

Кездесу барысында Әлима Жақыпқызы жастарға өнегеге толы тағылымдарын арнап, Тәуелсіздіктің алғашқы жылдарындағы Қазақстан мен бүгінгі Қазақстанды суреттеп берді. Колледжімізідң «Бастауыш білім беру» мамандығы оқушылары білім саласындағы өзгерістер мен реформалар туралы сұрақтар қойып, жауаптар алып, жалпы мұғалімдік мамандықтың статусы туралы өзекті мәселе төңірегінде де жақсы пікірлер айтылды.

Кездесу соңында колледж оқушыларының орындауында Президент күніне орай патриоттық әндер орындалып, Әлима Жақыпқызына алғысхат пен гүл шоқтары ұсынылды. Кездесу өте әсерлі өтті.