166Бойында жалыны бар, шалқыған шабыты бар, ойы алғыр, сезімі сергек Жастардың күні – 17 қараша – Халықаралық Студенттер күні мерекесі Қызылорда көпсалалы гуманитарлық-техникалық колледжінде өте жақсы деңгейде атап өтілді. Тәуелсіз ел тірегі, болашақтың жүрегі, айбары мен айбаты Жасампаз Жастардың мерекесінде колледж 1-курстары салтанатты түрде Студенттер қатарына қабылданып, 4-курс студенттері Білім кілтін табыстап, 1-курс студенттері ант қабылдады.

Колледж директоры А.Т.Үргенішбеков студенттерді төл мерекесімен құттықтап, колледжіміздің қоғамдық жұмыстарына белсене араласып жүрген бірқатар студенттерді алғысхатпен марапаттады.

Сондай-ақ, Қызылорда облысының жастар саясаты мәселелері басқармасының «Жастар ресурстық орталығының» директоры Ж.Н.Алдабергенов, «Жас Отан» жастар қанаты Қызылорда облыстық филиалы төрағасы Б.Өткелбаев колледж туын биікке көтеріп жүрген өнерпаз студенттерімізді арнайы алғысхаттармен марапаттады.

Колледж оқу бөлімінің меңгерушісі Г.М.Иманбаева 1-курс студенттеріне сынақ кітапшаларын тапсырып, әрқашан еліміздің абыройын асқақтатып, биік белестерден көрініп, жоғары табыстарға жете берулеріне тілектестік білдірді. Салтанатты мереке колледж өнерпаз студенттерінің концерттік бағдарламасымен жалғасып, би кешіне ұласты.