51913.02.2020 ж. «Ақмешіт» колледжінде оқитын студенттерге 11.01.2020 жылы жаңадан қабылданған Заңға сәйкес ҚР Қылмыстық Кодекстегі кәмелетке толмағандардың жыныстық тиіспеушілігіне қатысты қылмыстарға байлаысты болған өзгерістерді, оның ішінде қылмыстық жауаптылықтың күшейтілгендігі туралы кеңінен түсіндіру жұмыстары жүргізілді.

Кездесуге облыстық білім басқармасынан А.Берістемова, Қызылорда қалалық полиция басқармасынан Р.Мұсабеков, облыстық жастар денсаулығы орталығынан Г.Алтынбаева, облыстық оқу орталығынан Г.Жұмағали келіп, ортақ пайдаланылатын орындарды ластау және оның жауапкершілігі (434-2 бап), 16 жасқа толмаған адаммен жыныстық қатынас жасау мен оның жауапкершілігі (122 бап), кәмелетке толмағандардың заңды өкілсіз түнгі уақытта жүруі және жауапкершілігі (442-бап), кәмелетке толмаған адамды тәрбиелеу мен білім беру міндеттерін орындасау және оның жауапкершілігі (127-бап) туралы айтты.

Сонымен қатар, тақырып төңірегінде бейнероликтер көрсетіліп, ата-аналар мен жасөспірімдерге арналған құқықтық жадынамалар таратылды.