61901.09.2020 ж. Білім және ғылым министрлігінің қолдауымен Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің бастамасымен 30-тамыз – Ата заңның қабылданған күніне және 1-қыркүйек - Білім күніне орай «Ақмешіт» колледжінде пандемиялық кезеңді ескере отырып, онлайн режимде ZOOM платформасымен салтанатты жиын және бірыңғай жалпы республикалық «Адалдық»  сағаты өтілді.

Онлайн форматында өткен салтанатты жиында колледж директоры, т.ғ.к. А.Т.Шегенбаев барша ұстаздар қауымы мен білім алушыларды, олардың ата-аналарын атаулы мерекелерімен құттықтап, жаңа оқу жылына сәттілік тіледі. 2020-2021 оқу жылының ерекшеліктері мен оқу процесіндегі жаңалықтарымен оқу-әдістемелік жұмыстар жөніндегі орынбасар, т.ғ.м. К.А.Ерімбетов таныстырды.  Сонымен қатар, колледж «Жастар ісі жөніндегі» комитет төрайымы А.Кенжебайқызы және колледж белсендісі І.Сәдірхан     1-курс студенттеріне құттықтау лебізін білдіріп, мақсатқа жету жолында айқын бастамалардың көшбасшысы болуға шақырды.  Колледж өнерпаздары ән-жырдан шашу шашты.

Адалдық сағаты бойынша онлайн-дәрісті аға оқытушы Г.Жаркенова ұйымдастырды. Жастар арасында адалдық, парасаттылық қағидаттарын насихаттауға бағытталған дәстүрлі шара биыл, онлайн форматта болды. Дәріс тақырыбы Ұлы ойшылдың 175-жылыдығына орай  «Адалдықты мұра еткен Ұлы Абай»- деп аталды. Аталған акция аясында колледждің 1-курс студенттері толық қамтылды.