67Қызылорда облыстық ішкі саясат басқармасы мен «Өркениетті Қызылорда» қоғамдық қорының ұйымдастыруымен 2016 жылдың 30-қарашасы күні Қызылорда көпсалалы гуманитарлық-техникалық колледжінде «Сыбайлас жемқорлыққа қарсы саясатты жетілдірудің өзекті мәселелері» тақырыбында ғылыми-тәжірибелік конференция өткізілді.

Конференция отырысын ҚР Мемлекеттік қызмет істері министрлігінің Қызылорда облысы бойынша департаменті бас маманы Абдраманов Қабланбек Балатайұлы ашып, тәуелсіздік жылдарындағы еліміздің жетістіктерін баяндап, қатысушыларды ой бөлісуге шақырды.

Конференция барысында «Нұр Отан» партиясы жанындағы «Жас Отан» жастар қанатының Қызылорда қалалық филиалының басшысы Тілес Талғат Оспанұлы, «Өркениетті Қызылорда» қоғамдық ьқорының жоба жетекшісі Жанұзақ Қайрат Темірханұлы баяндамалар жасады. Коференцияға қатысушы студенттер арасында пікіралмасулар мен сұрақ-жауаптар болды.