3112019 жылдың 9-сәуір күні «Ақмешіт» колледжі базасында облыстық оқу орталығының (әдістемелік кабинет) ұйымдастыруымен Тұңғыш Президентіміз Н.Ә.Назарбаевтың 2019-жылды – Жастар жылы деп жариялауына байланысты «Жасампаздық энергиясы» «ЖАС ТАLK» тақырыбында техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарындағы жастар ұйымдарының төрағалары мен орынбасарларының қатысуымен дөңгелек үстел өткізілді.

Шараға облыстық оқу орталығының кәсіптік білім бөлімінің бас маманы Ұ.Таңманбет, «Жас Отан» ЖҚ Қызылорда облыстық филиалының төрағасы Т.Тілес, «GRAND master» бағдарламалау мектебінің директоры А.Қуанышбаев, Қызылорда қалалық оқушылар мәслихатының депутаты Н.Рахманшеев, «Жастар ресурстық орталығы» мекемесінің бас маманы Ж.Тасабаетар қатысып, жиналған оқу орындарының «Жастар ісі жөніндегі комитет» төрағалары мен орынбасарларына Жастар жылы жоспарланып отырған жобаларды таныстырып, пікір алмасу болды.

Шара соңында «Ақмешіт» колледжінің «Жастар ісі жөніндегі комитеттің» ұйымдастыруымен концерттік бағдарлама ұсынылды.