625Бүгін 17.09.2020 ж. «Ақмешіт» колледжінің директоры, т.ғ.к. А.Т.Шегенбаев және «Қазақстанның еріктілері лигасы» қоғамдық қорының өкілі арасында кездесу өтті.

Кездесу барысында студент жастар арасында волонтерлікті танымал ету бойынша өзара іс-қимыл мен бірлескен жұмысқа қол жеткізу мақсатында ынтымақтастық туралы Меморандумға қол қойылды.

Меморандум ҚЕЛ өкілдігін ашу арқылы студент жастар арасында волонтерлікті танымал ету бойынша бірлескен жұмыс жүргізуге, волонтерлерді тарту және қабылдау бойынша бірлескен жұмыс жүргізуге, волонтерліктің өзекті мәселелері бойынша семинарлар, мастер-кластар, тренингтер ұйымдастыруға, волонтерлердің оқу орнының тәрбиелік және патриоттық іс-шараларына қатысуына, волонтерлерді тарту нәтижелері және волонтерлік іс-шараларды/бағдарламаларды іске асыру туралы ақпаратпен және материалдармен бөлісуге бағытталған.

Тараптар Меморандумға қол қою арқылы Сыр жастарының көшбасшылық бағыттағы қабілетін дамыту және еріктілік саласындағы жұмыстарды бірлесе жүзеге асыруды мақсат тұтпақ.