65902.11.2020 ж. «Ақмешіт» колледжінде «Жалпы білімдік пәндер» бірлестігінің ұйымдастыруымен ZOOM бағдарламасы арқылы «Деннің саулығы – бастың байлығы» атты ФиС-20о, ФиС-20оЖ, ВТ-20 және ЭС-20 оқу топтары студенттері арасында ашық тәрбие сағаты өткізілді.

Ашық тәрбие сағатына облыстық СПИД орталығының маманы Смағұлова Нүргүл Бақытбекқызы және облыстық салауатты өмір салтын қалыптастыру орталығының маманы Алтаева Арай Ғалымжанқызы қатысты. Колледжіміздің медбикесі Дусембаева Эльмира Ерікқызы студенттерді қонақтармен таныстырып, аталған тақырыпта баяндама жасады. Шақырылған қонақтар СПИД ауруының алғашқы және негізгі белгілері, одан сақтану жолдары, аурудың алдын-алу және емдеу тәсілдері, сонымен қатар темекінің зиянды жақтары мен одан арылу жолдары туралы түсіндіріп, студенттердің көкейіндегі мазалаған сұрақтарына толыққанды жауап берді.