669«Гуманитарлық-экономикалық пәндер» бірлестігінің ұйымдастыруымен өткізіліп жатқан апталық аясындағы кезекті шаралар тізбегін назарларыңызға ұсынамыз:

1. «А. Байтұрсынұлы тіл туының тұғыры» тақырыбындағы қалалық мүшәйрасы. Мүшәйраға Қызылорда қаласындағы 10-нан астам мектептен 5-6-7-8-9 сынып оқушылары тақырып аясындағы өлеңдерін оқып, көпшілікті жүрек жарды туындыларымен қуантты
  2. «Адам болу қасиет, азамат болу міндет, патриот болу –парыз» тақырыбындағы студент-жастар арасындағы әскери-патриоттық сайысы. Сайысқа колледж студенттері қатысып, өзіндік спорттық өнерлері мен автомат құрастырудағы қабілеттері сынға түсті.

Апталық аясындағы сайыстардың жеңімпаздары мен үздіктері арнайы Алғыс хат және бағалы сыйлықтармен марапатталды.