Еримбетов Коктем Акарысович,

Қызылорда жоғары көпсалалы колледжінің директоры.

Құрметті сайт қонағы Сіз директор блогы арқылы колледж директорына хат жібере аласыз.

Ол үшін "Хат жазушы үшін" деген жерді толтырып, "Хатты жіберу" батырмасын басыңыз.
Хатыңызға жауапты төмендегі "ЖАРИЯЛАНҒАН ХАТТАР ТІЗІМІ" деген жерден және өз электондық поштаңыздан оқи аласыз.

ЕСКЕРТУ:  Егер хат мәтінінде басқа адамның ар намысына тиетін немесе басқа да келеңсіз жағдай болса хатыңыз блогта жарияланбайды. Жауапты тек өз электрондық поштаңыз арқылы ғана аласыз.

Жарияланған хаттар тізімі:

#12 Директор 23.02.2024 12:12
Жауап:
Саламатсызба балам,менің биыл 9 сынып бітіретін қызым бар еді сол сіздердің колледжге оқуға тапсырғысы келеді, қандай мамандықтарға гранттар бөлінеді, мұғалімдік мамандықтардан қандай мамандықтар бар екен? Алдын ала рахмет!!!

Саламатсызб !!! 2024-2025 оқу жылындағы мамандықтарға бөлінетін гранттар 2024 жылдың маусым айында жарияланады. Мамандықтар тізімін колледж сайтының "Талапкер" бөлімінен көре аласыздар.
#11 Директор 23.02.2024 12:10
Жауап:
Саламатсызба Көктем Ақарысұлы,менің сізге қояр сұрағым мен сіздерге басқа колледжден ақылы негізде ауысып келген болатынмын. Отбасы жағдайым толық емес,осындай отбасынан шыққан студенттерге оқу ақысына қандай жеңілдіктер қарастырылған?

Саламатсызба Мархаббат!!! Біздің оқу орнымызда ақылы негізінде оқитын толық емес отбасынан шыққан студенттердің оқу ақысына 20% жеңілдік қарастырылған. Жеңілдік алу үшін директордың атына өтініш жазып қажетті құжаттарды өз топ кураторына өткізіңіз. Арнайы комиссия құжаттарды қарастырып өз шешімін шығарады.
#10 Ажаркул 25.01.2024 11:45
#9 Әділет 25.01.2024 11:37
Саламатсызба ағай! Мен сіздерде оқитын 3-ші курс мемлекеттік грант негізінде оқитын стцдентпін. Егер мен осы оқу жылында әскер қатарына кетсем әскерден келгеннен кейін грант орным сақталады ма?
#8 Мархаббат 25.01.2024 11:33
#7 Салтанат 29.01.2019 17:14
Жауап:
Саламатсыздар ма? Сіздің оқу орнының оқытушылары жақында біздің мектепке кәсіби бағдар беру жұмыстары бойынша келіп кеткен болатын. Айтайын дегенім, сіздерде арнайы ашық есік күні ұйымдастырыла ма? Егер ұйымдастырылса, біздің мектептің оқушыларын ата-аналарымен қоса шақырсаңыздар. Салтанат Бижігітқызы – 235 мектеп
Кұрметті Салтанат Бижігітқызы! Колледждің 2019-2020 оқу жылына арналған оқу және тәрбие жұмысы жоспары бойынша кәсіби бағдар беру бағытында мектеп оқушыларына арналған «Ашық есік» күні шарасы 2019 жылдың сәуір айына жоспарланып отыр. Мнектеп директорына арнайы хат жолданып, қосымша хабарланатын болады.
#6 Айгуль 29.01.2019 17:13
Жауап:
Сәлеметсіз бе директор мырза! Мен Арал қаласының тұрғынымын. Биыл інім сіздердің оқу орындарыңызға оқуға түсуге талаптанып жатыр (9 сынып бітіруші түлек). Сізден сұрайын дегенім, сіздерде 2019-2020 оқу жылында «Құқықтану» мамандығына білім гранты бөліне ма? Сонымен қатар, жатақхана мәселесі қалай болады, барлық мамандық студенттері жатақханаға орналаса алады ма? Алдын ала рахмет.
Саламатсызба жас талапкер! Қадамыңыз сәтті болғай! Биыл құқықтану бойынша грант бөлінбейді тек ақылы негізде. Колледжде жатақхана бар және бүкіл жағдай жасалынған. Біздің сайттан жатақхана туралы көре аласыз. Жатақханаға орналасу үшін оқуға тапсырған кезде бірден өтініште көрсетіп кетесіз. Жатақханаға орналасу қиын емес және біздің жатақханаға тек қана Қызылорда көпсалалы гуманитарлық-те хникалық колледжінің студенттері ғана тұра алады. Басқа колледж студенттері орналастырылмай ды.
#5 Меруерт 29.01.2019 17:12
Жауап:
Саламатсыз ба, құрметті Абзал Тілеубергенұлы! Менің сізге қояр сурағым: Сабаққа хиджаб киюге рұқсат етесіздер ма?(рұхсат етсеңіздер жақсы болар еді)
Меруерт – 4-курс студенті
«Қазіргі қолданыстағы Қазақстан Республикасы Білім туралы Заңының 47-бабының (Білім алушылар мен тәрбиеленушілер дің құқықтары, міндеттері мен жауапкершілігі) 15-1-тармағына сәйкес білім алушылар білім беру ұйымдарында белгіленген киім үлгісін сақтауға міндетті» - делінген. Осыған байланысты біздің колледждің ер білім алушылары ақ көйлек, қара шалбар, қыз балалары ақ көйлек, қара юбка кию көзделген.
#4 Директор 02.10.2018 18:58
Жауап:
Саламатсыз ба!Бір жыл бұрын бала күтіміне байланысты академиялық демалыс алдым. Академиялық демалысты одан әрі созуға бола ма?

Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2014 жылғы 4 желтоқсандағы№ 506 бұйрығымен бекітілген "Білім беру ұйымдарында білім алушыларға академиялық демалыстар беру қағидаларына» сәйкес босанғанда академиялық демалысты ресімдеу үшін бала 3 жасқа толғанға дейін академиялық демалыс беріледі. Директор атына өтініш беріп, академиялық демалысты ұзартуға болады.
#3 Дильназ 02.10.2018 11:21

Хат жазу үшін