Дүниежүзілік банк грантының жеңімпазы атанған колледж

2013-2014 оқу жылы Қызылорда көпсалалы гуманитарлық-техникалық колледжі «Техникалық және кәсіби білім беруді жаңғырту» жобасы бойынша Бүкіләлемдік банк қорынан займ  түрінде бөлінетін конкурсқа «0902000-Электрмен қамтамасыз ету» (салалары бойынша) мамандығы бойынша тапсырыс беріп,  грант жеңімпазы атанды.

Осы жобаны іске асыру мақсатында колледждің «Институтционалды даму жоспары» жасалды.

Колледж «Институтционалды даму жоспары» іске асыра отырып, келесі нәтижелерге қол жеткізді:

- колледж қызметкерлері Германии, Беларусь Республикасы, Ресей Федерациясында біліктілікті көтерді;

- заман талабы және жұмыс берушілердің сұраныса сай материалдық-техникалық базалары жаңарды;

- әлеуметтік серіктестермен дуалды білім беру жүйесінің элементтерін еңгізу мақсатында келісім-шарт жасалды;

- модульдік бағдарламалар жасалды;

- оқушылар және болашақ талапкерлер арасында колледж иммиджі жақсарды.

«Техникалық және кәсіби білім беруді жаңғырту» жобасы аясында біліктілік арттыру курстары мен тағылымдамалардан өткен оқушылар туралы мәлімет  жүктеп алу

Copyrigcht © 2016 wwww.kmgtk.kz